Задати питання
flag Судова влада України

ПОВІСТКА ПРО ВИКЛИК ДО СУДУ В ЦИВІЛЬНІЙ СПРАВІ № 354/379/16-Ц

29 січня 2018, 16:21

    У провадженні Яремчанського міського суду перебуває цивільна справа № 354/379/16-ц за позовом Публічного акціонерного товариства «Український інноваційний банк» до П’яних Олександра Євгеновича, Страхової Ольги Сергіївни, про визнання договору купівлі-продажу недійсним і скасування запису в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
    П’яних Олександр Євгенович викликається в суд в якості відповідача на 05.03.2018 р. о 10.30 год .
    Судове засідання у даній справі відбуватиметься в приміщенні Яремчанського міського суду Івано-Франківської області (адреса: м. Яремче вул. Довбуша,32, Івано-Франківської області).
    Наслідки нез'явлення за викликом суду.

    В цивільних справах   наслідки  нез'явлення на судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені ст. 223, 224 ЦПК України статтями 205, 206 КАС України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.
    З текстами судових рішень, поставнолених судом в цивільній справі, можна ознайомитись звернувшись до ресурсу Єдиного державного реєсту судових рішень (http://yr.if.court.gov.ua.), а копії на паперових носіях - отримати в канцелярії Яремчанського міського суду  Івано-Франківської області.
 
     У випадку неявки в судове засідання - справа буде розглянута у його відсутності, на підставі наявних у ній даних та доказів.