Задати питання
flag Судова влада України

ПОВІСТКА ПРО ВИКЛИК ДО СУДУ ПО ЦИВІЛЬНІЙ СПРАВІ №354/593/15-ц

30 січня 2018, 09:38

У провадженні Яремчанського міського суду перебуває цивільна справа № 354/593/15-ц за позовом першого заступника прокурора Івано-Франківської області в інтересах Державного агентства лісових ресурсів України, ДП «Ворохтянське лісове господарство»  до Поляницької сільської ради, Краснокутської Віри Олексіївни, про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку та повернення земельної ділянки.
    Краснокутська Віра Олексіївна викликається в суд у якості відповідача на 06.03.2018 р. о 11.10 год .
    Судове засідання у даній справі відбуватиметься в приміщенні Яремчанського міського суду Івано-Фрнківської області (адреса: м. Яремче вул. Довбуша,32, Івано-Франківської області).
    Наслідки нез'явлення за викликом суду.

    В цивільних справах   наслідки  нез'явлення на судове засідання осіб, які беруть участь у справі, передбачені ст. 223, 224 ЦПК України статтями 205, 206 КАС України та статтею 185-3 про адміністративні правопорушення.
    З текстами судових рішень, поставнолених судом в цивільній справі, можна ознайомитись звернувшись до ресурсу Єдиного державного реєсту судових рішень (http://yr.if.court.gov.ua.), а копії на паперових носіях - отримати в канцелярії Яремчанського міського суду  Івано-Франківської області.
 
У випадку неявки в судове засідання - справа буде розглянута у його відсутності, на підставі наявних у ній даних та доказів.